Херсонгаз отримав допомогу для відновлення мереж

Громадські організації активно допомагають Акціонерному товариству “Херсонгаз” у проведенні робіт з відновлення газових мереж на деокупованій Херсонщині, повідомили представники компанії. Внаслідок щоденних обстрілів Херсонської області підприємство перебуває в складному становищі і потребує значних зусиль та ресурсів для відновлення газових мереж.

Нещодавно до “Херсонгазу” надійшов благодійний вантаж, який становить велике значення для виконання відновлювальних робіт на газових мережах області. У складі цього вантажу були поліетиленові труби, фітинги, сталеві труби, відведення, вимикаючі пристрої, регулятори та лічильники. Особливо цінними є два шафних газових регуляторних пункти, які допоможуть відновити пошкоджені газові мережі в населених пунктах, де завдані агресією Російської Федерації пошкодження є катастрофічними.

Акціонерне товариство висловлює щиру подяку Громадській організації “Південна стратегія розвитку” та особисто пану Станіславу Трошину за надану допомогу. Завдяки такій підтримці, незважаючи на постійні обстріли, вдається забезпечити стабільну ситуацію з газопостачанням на звільнених територіях області.

Громадські організації та АТ “Херсонгаз” спільно наближаються до перемоги, забезпечуючи енергетичний фронт Херсонщини. Разом вони продовжують виявляти належну міць та волю, щоб подолати виклики та забезпечити належне функціонування газових мереж у регіоні.

 
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29