Херсон залучає безробітних мешканців до громадських робіт

У Херсоні планується залучення безробітних мешканців до громадських робіт відповідно до наказу начальника Херсонської міської військової адміністрації Романа Мрочка “Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт на території Херсонської міської територіальної громади”. Про це стало відомо з коментаря наказу, наданого пресслужбою Херсонської міської ради виданню МОСТ.

Хоча у наказі згадується “трудова повинність”, пресслужба зазначила, що люди будуть залучатися до цих робіт добровільно. Згідно з коментарем, буде укладений договір між центром зайнятості та безробітними, які бажають брати участь у програмі. Після укладення договору людина розпочне працювати.

У Херсоні є декілька підприємств та організацій, де можуть залучатися люди до громадських робіт, але найбільша потреба у працівниках є в міських комунальних підприємствах “Парки Херсона” та “Екополіс”. Вони шукають працівників для прибирання вулиць міста, очищення зелених зон, убирання сміття та облаштування полігонів твердих побутових відходів.

Також районні ради та старостати в Херсоні потребують працівників для надання гуманітарної допомоги та виконання інших робіт.

Фінансування громадських робіт буде здійснюватися через центр зайнятості.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29