Хакери отримали доступ до пошти поліцая, який катував мешканців Херсону

Начальник штабу 50-ї окремої бригади оперативного призначення росгвардії полковник Григорій Зана віддав свої дані українським хакерам зі “Кібер Спротиву”.

Про це повідомляє Центр національного супротиву.

Окупант брав участь в розгоні мітингів у Херсоні, в період окупації, а також у катуванні місцевих мешканців. Тепер Сили оборони мають можливість дослідити життя військового злочинця: від підписаних злочинних наказів до особового складу частини.

Так, з пошти хакери дізналися, що Зана полюбляє красти гроші, через що його шантажують колеги; не платить аліменти своїм колишнім дружинам й відтак ті змушені стягувати кошти примусово через суд; колишня дружина зраджувала йому з підлеглим (окупант зберігає про це письмові свідчення); має доньку, яка вчиться на поліцая; відвідує школу з особистого розвитку, де пише вірші про те, як в дитинстві його ніхто не любив (це пояснює багато чого); тримає на телефоні безліч особистих дискредитуючих фото своїх коханок.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29