Грузія прийняла колишніх ув’язнених з України, яких депортували до Росії під час відступу з Херсона

Грузія прийняла групу з семи колишніх ув’язнених, яких окупанти депортували до Росії під час відступу з Херсона. Інформацію про це надала організація “Volunteers Tbilisi”.

11 жовтня сім чоловіків, які заявили, що є громадянами України, прибули на російсько-грузинський кордон. Але в Грузію їх спочатку не пропустили, залишивши їх в буферній зоні. Одне з призваних свідчить, що їм довелося провести ніч на підлозі в коридорі між двома країнами.

За інформацією російського видання “Медуза”, грузинські прикордонники відмовили в пропуску цих чоловіків, чекаючи відповіді від Міністерства закордонних справ України. Зазначалося, що лише чотири з семи чоловіків мали у себе паспорти України, тоді як троє мали лише довідки про звільнення з російських колоній.

Один із колишніх ув’язнених допустив акт протесту, порізавши собі вени. На щастя, йому була надана медична допомога.

25 жовтня чоловікам нарешті дозволили в’їхати до Грузії. Тепер, за підтримки волонтерів, вони займаються відновленням необхідних документів, щоб повернутися до України.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29