Гауляйтер анонсував посилення репресій на окупованій частині Херсонщини

Мешканцям окупованої частини Херсонської області варто очікувати посилення репресивних заходів з боку загарбників.

Такий висновок можна зробити, судячи з того, що так званий «тимчасово виконуючий обов’язки губернатора Херсонської області» Володимир Сальдо сказав під час інтерв’ю пропагандистському телеканалу «Таврія».

Як пишуть пропагандисти, гауляйтер, «попередив усіх про те, що спроби дестабілізувати ситуацію в регіоні жорстко припинятимуться, а люди, які будуть до цього причетні, зазнають найжорстокішого покарання».

Також колаборант анонсував посилення контролю на окупантських блок-постах.

«Всі блокпости посилять контроль за людьми, що проїжджають, і автомобілями. З одного боку, це викликає невдоволення, але це робиться для безпеки самих же людей», – сказав Володимир Сальдо.

Також йшлося про посилення «внутрішніх блокпостів та патрулів, активізацію заходів щодо виявлення посібників терористів та ознак підготовки терактів».

Тобто, мешканцям окупованох частини Херсонської області варто бути ще обережнішими, бо в «терористи» та в «посібники терористів» окупанти записуватимуть тих людей, за якими помічена хоча б якась нелояльність до загарбників.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29