Екс-бойовиків «Вагнера» перекинули під Скадовськ

Останні повідомлення від Центру національного спротиву вказують на перекидання колишніх бойовиків приватної військової компанії «Вагнер» у район Скадовська, що знаходиться в тимчасово окупованій Херсонській області. Згідно з даними Центру, російські сили влаштували табір неподалік від Скадовська, де зараз і перебувають ці найманці.

ЦНС звертає увагу на те, що ці колишні «вагнерівці» стикаються з серйозними проблемами у постачанні та підтримці. Вони не мають необхідного транспорту, засобів індивідуального захисту та іншої підтримки, а всі проблеми з логістикою та постачанням перекладаються на місцевих «волонтерів».

У зв’язку з цим командування російських окупаційних військ розглядає різні варіанти використання цих бійців у майбутньому. Окрім того, в кінці вересня було відзначено, що деякі з найманців «Вагнера» змінюють контракти на співпрацю з Міністерством оборони Росії та повертаються в Україну з Білорусі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29