До України прибула місія з ООН: місяць оцінюватимуть наслідки трагедії на Каховській ГЕС

Представники Програми ООН з довкілля (UNEP) прибули до України з метою проведення оцінки наслідків для навколишнього середовища, спричинених підривом дамби Каховської ГЕС. Про це повідомив у вівторок міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець, згідно з повідомленням УНН.

Місія UNEP зосередиться на проведенні ретельної оцінки наслідків для довкілля, які виникли внаслідок підриву греблі на Каховській ГЕС. Експерти планують підготувати рекомендації щодо відновлення природоохоронних територій, що постраждали від підтоплення. Робота експертів передбачає проведення оцінок та збору необхідних даних протягом місяця.

Міністр Стрілець зазначив у своєму повідомленні в Facebook: “Місія UNEP розпочала свою роботу в Україні. Протягом наступного місяця експерти працюватимуть над оцінкою наслідків для довкілля, що виникли внаслідок підриву греблі на Каховській ГЕС. Ми очікуємо, що їхні рекомендації стануть важливим компонентом плану відновлення природоохоронних територій, які постраждали від цієї трагедії”.

Також було зазначено, що український уряд провів перші консультації з експертами UNEP у Києві. Міністр Стрілець підкреслив, що найважливішим завданням є розробка практичних кроків, які стануть частиною плану відновлення пошкоджених територій, спричинених підривом дамби Каховської ГЕС.

Експертна група, яка працює над оцінкою наслідків для довкілля, включає фахівців UNEP з питань катастроф і конфліктів, а також представників міжнародних урядових організацій та конвенцій. Деякі з експертів будуть працювати віддалено, враховуючи особливості ситуації.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29