До сіл на Херсонщині повертаються мешканці

Секретар Херсонської міської ради, Галина Лугова, провела особистий прийом громадян у селах Наддніпрянському та Інженерному. Інформацію про це вона розповіла у соціальних мережах.

Галина Лугова зазначила, що на зустріч прийшли десятки жителів старостинського округу з великою кількістю питань, які хвилюють громаду. Вона також поділилася деякими статистичними даними про населення сіл.

У селі Наддніпрянському, до початку війни, проживало близько 1000 людей, а наразі їх залишилось лише 336. Серед них є 13 дітей, 2 дитини дошкільного віку та одна дитина-інвалід. Одна родина отримує фінансову допомогу, а також є 8 маломобільних осіб. Переважна більшість населення старше 65 років.

У селі Інженерному, до війни, проживало 1700 жителів, а зараз там лишилося 320 осіб через окупацію. Проте люди поволі повертаються, і наразі населення складає 470 осіб. Серед них 50 дітей, 10 з яких є дошкільного віку, та 12 маломобільних осіб. За віком, 75% мешканців є старше 65 років.

У старостинських округах всі жителі отримують гуманітарну допомогу двічі на місяць. Однак, серед найбільш актуальних питань для обох сіл є виплата допомоги від Червоного Хреста та отримання ваучерів на харчові продукти. Зазначено, що 90% мешканців вже отримали виплати у розмірі 1 200 гривень.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29