Депутатку з Херсонщини судитимуть за держзраду

Прокурори Херсонської обласної та Олешківської окружної прокуратур скерували до суду обвинувальний акт стосовно депутатки Білозерської селищної ради від нині забороненої в Україні партії «Блок Володимира Сальдо» за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Обвинувачена – Козльонкова Ірина Ярославівна, якій оголосили про підозру у державній зраді у лютому цього року.

Як повідомляють у Херсонській обласній прокуратурі, слідством установлено, що депутатка після повномасштабного вторгнення рф на територію України пішла на співпрацю з ворогом. Під час тимчасової окупації вона зайняла посаду так званої «голови Білозерської військово-цивільної адміністрації».

На псевдопосаді, жінка вживала заходів для утвердження окупаційної влади, проводила збори населення під час яких схиляла місцевих до співпраці з окупаційною владою. Також вона примушувала приватних підприємців перереєстровуватися за російським законодавством, погрожуючи «націоналізувати» їх майно у разі незгоди.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29