Депутата селищної ради Херсонщини очікує суд за допомогу окупантам

Прокурори Херсонської обласної та Генічеської окружної прокуратур скерували до суду обвинувальний акт стосовно депутата Новотроїцької селищної ради від забороненої в Україні партії «ОПЗЖ» за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачений, знаючи про агресивні воєнні дії рф проти України, перейшов на бік ворога. Як засновник та керівник одного з сільськогосподарських підприємств на Херсонщині він організував на його території розміщення військової техніки зс рф. Розселяв особовий склад зс рф у смт Сиваське Генічеського району в будинку культури, школі, дитячому садку та приватних будинках, які вимушено покинули місцеві мешканці.

Дбав і про інші потреби військовослужбовців рф, забезпечуючи їх їжею, побутовими речами, надав для будівництва укріплень сільгосптехніку.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося УСБ України в області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29