Оштрафували депутата міськради з РФ, який назвав відхід окупантів з Херсона «іспанським соромом»

Депутат міськради від КПРФ Ігор Гриньов був оштрафований Залізничним районним судом міста Красноярська, російська Федерація, на суму 40 тисяч рублів. Причиною штрафу став протокол про “дискредитацію” армії (частина 1 статті 20.3.3 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ).

Прес-служба судів Красноярського краю повідомила про це в об’єднаному прес-релізі. Зазначається, що депутат розміщував пости у соціальній мережі “ВКонтакті”, в яких надавав недостовірну інформацію, не відповідну даним, що надаються Міністерством оборони. Адміністративна справа була порушена на підставі допису від 9 листопада 2022 року, де Гриньов звинуватив російську владу у “здачі Херсона” і назвав такий крок “іспанським соромом”.

З його дописів видно, що депутат має антиукраїнську настанову і є войовничо налаштованим. Таке бажання “бути святішим за папу” не сподобалося навіть владним структурам.

“Я висловив свою думку про те, що ми залишили людей, які нам довірились. Це моє особисте ставлення. Позов на мене за це був поданий тільки зараз”, – заявив депутат. Він відмовився уточнювати, хто подав скаргу на його висловлювання, але зазначив, що “цей депутат часто діє таємно”.

Пізніше російський комуніст все ж повідомив, що пов’язує справу з конфліктом між ним та депутатом від “Єдиної Росії” В’ячеславом Дюковим. Гриньов вважає, що його позицію як людини і депутата міськради не схвалює нинішня влада, і це лише частина тиску, що його тепер торкається.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29