Дефіцит медперсоналу на ТОТ Херсонщини

До тимчасово окупованого Скадовська Херсонської області окупанти завезли лікарів із Кабардино-Балкарії, які замінили попередню групу медпрацівників.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

Зокрема, до захопленого міста приїхали хірурги, терапевти, педіатри та гінекологи. Також у регіон приїхав середній медичний персонал.

“Росіяни мають дефіцит медперсоналу на ТОТ, адже більшість українських медиків відмовилися співпрацювати з ворогом і покинули регіон. Натомість росіяни практикують примусові медогляди місцевих мешканців, після яких тих вивозять до Росії на “лікування””, – йдеться в дописі.

Також ЦНС зауважили, що росіяни платять своїм гастролерам за такі поїздки підвищену зарплату. Тому лікарі з РФ фактично їздять на заробітки, під час яких беруть участь у депортації українців.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29