Чорнобаївці пропонують присвоїти звання “Село – Герой України” (ПЕТИЦІЯ)

Село Чорнобаївці на Херсонщині пропонують присвоїти звання “Село – Герой України”.

Петицію опублікували на офіційному інтернет-представництві Президента України, інформує Херсон 24.

Відповідна петиція була оприлюднена 20 лютого 2023 року, автор –  Сітак Валерій Миколайович. Як вже вказано вище, у петиції пропонує надати селу Чорнобаївка, Херсонської області, Херсонського району звання “Село – Герой України”: ініціатор петиції пояснює таку пропозицію у зв’язку з “непрецедентними обставинами та неперевершеним впливом на суспільну думку і патріотизм”:

“У зв`язку з непрецедентними обставинами та неперевершеним впливом на суспільну думку і патріотизм просимо присвоїти селу Чорнобаївка звання Село-Герой України!”, – йдеться в повідомленні.

Наразі триває збір підписів. На момент написання публікації петиція набрала 4250 голосів з необхідних 25 тисяч. До завершення збору підписів залишилося 79 днів. Підтримати петицію можна перейшовши за посиланням тут.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29