Була посередником між громадяними та окупантами: на Херсонщині засуджено колаборантку

На Херсонщині засуджено колаборантку: зрадниця виступала посередником між місцевими жителями та окупантами.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

За публічного обвинувачення прокурорів Олешківської окружної прокуратури визнано винною у колабораціонізмі мешканку смт Білозерка Херсонської області (ч. 2 ст. 111-1 КК України).

Прокурорами доведено, що у серпні 2022 року жінка добровільно працевлаштувалася до так званої «громадської приймальні адміністрації Херсонської області в смт Білозерка». На займані посаді вона виконувала функції посередника між місцевими мешканцями та окупаційною владою.

За зайняття посади, не пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, в окупаційній адміністрації держави-агресора їй призначено покарання – позбавлення права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування або займатися діяльністю, що пов’язана із наданням публічних послуг, строком на 10 років.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29