47 атак на мирні населені пункти Херсонщини за добу: наслідки

Херсонська обласна військова адміністрація повідомляє про надзвичайно напружену ситуацію на території області в зв’язку з ворожими обстрілами, які здійснюють російські загарбники.

За минулу добу, 21 березня, на території Херсонщини було зафіксовано 47 випадків атак на мирних жителів, під час яких було випущено 248 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та безпілотників.

Зокрема, місто Херсон було обстріляно 8 разів, що призвело до пошкодження приватних та багатоквартирних будинків. На жаль, через російські обстріли двоє людей отримали поранення.

Херсонська ОВА закликає міжнародну спільноту та українських партнерів до рішучих дій для припинення агресії Росії та захисту мирного населення від ворожих дій. Водночас, Херсонська ОВА заявляє про готовність до захисту своїх громадян та території від будь-яких загроз.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29