Стало відомо про досягнення ЗСУ на Херсонському напрямку
09:08 28 Серпня 2023
27 серпня на Херсонському напрямку Сили оборони знищили 34 російських військових та станцію радіоелектронної боротьби армії РФ.
Про це в марафоні “Єдині новини” повідомила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.
За її словами, армія РФ часто застосовує авіацію та дрони.
“Їм стає важче використовувати гармати, вони ними не дістають та втрачають їх, тому використовують керовані авіабомби. Також російські військові застосовують дрони, які керуються електростанціями. Ми ці станції результативно нищимо”, — сказала Гуменюк.
За її словами, кількість обстрілів росіянами зменшилась.
“Обстрілів стало менше, фактично, вдвічі. Зараз їх 60 на добу. Раніше на цю кількість обстрілів російські військові використовували до 500 снарядів. Зараз це ледь 300. У нас не припиняється контрбатарейна боротьба, вона триває 24/7. Ми маємо їх вибити настільки далеко, щоб люди могли зітхнути спокійно”, – сказала Гуменюк.