Зайняли посади у псевдоміністерствах окупаційного «уряду Херсонської області»

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури двом громадянкам заочно повідом повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, під час тимчасової окупації Херсона, жінки були призначені окупантами на посади в так званому «уряді Херсонської області».

Одна з підозрюваних стала «заступником міністра фінансів Херсонської області» та забезпечувала роботу бюджетної системи за стандартами рф. Вона видавала організаційні розпорядження,реалізуючи окупаційну політику та впроваджувала систему російського оподаткування, обігу рубля.

Інша підозрювана – мешканка Донеччини.

Опинившись на Херсонщині вона стала так званою «начальницею департаменту праці та соціальної політики», а пізніше отримала «підвищення» до «міністра праці та соцполітики».

Підозрювана «турбувалася» життям населення, що виражалось у численних відеозаписах для росЗМІ.

Досудове розслідування триває.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29