Заступник гауляйтера Олешки підозрюється у колаборації: загрожує до 10-ти років ув’язнення

Заступник голови міської адміністрації міста Олешки, Владислав Махров є підозрюваним у справі колабораціонізму. Цю інформацію повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з отриманою інформацією, Махров відігравав активну роль у роботі “військово-цивільної адміністрації”, яку очолює гауляйтер Георгій Журавко. Він був урядовцем, відповідальним за співпрацю з окупаційною владою. За підозрою у співпраці з ворожою силовою структурою Махрову загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

За відомостями з резонансних політичних змін, Владислав Махров в минулому був депутатом Цюрупинської міськради від партії “Регіонали”. У різні роки він також брав участь у виборах від інших проросійських партій, зокрема “Опозиційного блоку” (2015) та “Нашого краю” (2020).


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29