На окупованій частині Херсонщини знецінено продукцію фермерів

На ярмарку в окупованому Скадовську можна купити суницю по 70 рублів (32,3 грн) за кілограм ягід. А це набагато дешевше собівартості вирощування цієї культури, пише SEEDS.

Відео з сюжетом про ярмарок з’явилось на Телеграм-каналі підконтрольної росіянам «адміністрації Скадовського муніципального округу», повідомило інтернет-видання МОСТ.

На відео глава «адміністрації» Сергій Швайко розповідає, що на ярмарку можна купити «суницю за дуже хорошою ціною – 70 рублів за кілограм» і неприховано цьому радіє.

Роздрібна ціна в 70 рублів за кілограм суниці – повністю економічно невиправдана ані за російськими, ані за українськими критеріями. Видання пише, що собівартість кілограму суниці в Україні цьогоріч стартує від 40 грн.

Але фермери з окупованої росією частини Херсонської області змушені аби виручити бодай щось продавати суницю за ціною, яка влаштує покупця. А переважна частина мешканців окупованої частини Херсонщини зараз не мають роботи, і тому чимало родин живуть за рахунок пенсій і соціальних виплат.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29