У Херсоні колаборант-“контролер” ринку збирав з торговців кошти та передавав рашистам

Судитимуть мешканця Херсона, який сприяв окупантам отримувати прибуток від захопленого Центрального ринку.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця за фактом колабораційної діяльності, вчиненій за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 111-1 КК України). Слідством встановлено, що обвинувачений під час окупації Херсона погодився працювати на окупаційну владу та став так званим «контролером» ринку.

Він збирав з торговців кошти та передавав їх до каси окупаційного підприємства. Чоловік діяв за попередньою змовою та під керівництвом інших фігурантів, серед яких псевдодиректор ринку, його заступник з комерційної діяльності, завідувач по господарству та бухгалтер підприємства.

За участі цих фігурантів було зареєстровано підприємство в окупаційній податковій інспекції, відкрито рахунки в російському банку та збиралися податки, які йшли на рахунки загарбників. Наразі обвинувачений утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29