Отримували прибуток від захопленого Центрального ринку у Херсоні: подробиці від прокуратури (ФОТО)

Отримували прибуток від захопленого ринку

Отримували прибуток від захопленого ринку

За даними слідства, підозрювані під час окупації Херсона погодились працювати на окупаційну владу.

Один з них обійняв посаду завідуючого господарством незаконно створеного окупаційною владою підприємства — «Центральний ринок» Херсонської обласної спілки споживчих товариств, йдеться у повідомленні Херсонської обласної прокуратури.

Він організовував оренду місць на підвідомчій території, змушував торговців перереєстровуватися у так званій «податковій службі», вести розрахунки у рублях, у тому числі за орендовані місця.

Інший став так званим «контролером» ринку. Чоловік збирав з торговців кошти та передавав до каси окупаційного підприємства.

Підозрювані діяли під керівництвом інших фігурантів, серед яких псевдодиректор ринку, його заступник з комерційної діяльності та бухгалтер підприємства. За участі цього «тріо» було зареєстровано підприємство в окупаційній податковій інспекції, відкрито рахунки в російському банку та збиралися податки, які йшли на рахунки загарбників.

Наразі цим трьом заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності, вчиненій за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 111-1 КК України).

Правоохоронці одночасно провели обшуки за місцями проживання всіх фігурантів, вилучили грошові кошти, документи та російську символіку.

Досудове розслідування здійснюється ГУНП в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29